turkish   english
Pe-Ba Grass Suni Çim
  court pace2
Anasayfa Ürünler Hakkımızda Hizmetler Galeri Referanslar İletişim
 
SUNİ ÇİM ÜRÜNLERİ
Arrow Futbol
Arrow Halı Saha
Arrow Amerikan Futbolu
Arrow Rugby
Arrow Tenis
Arrow Baseball
Arrow Dekorasyon
Arrow Formula Pistleri
Arrow Paintball (Speed Ball)
SERTİFİKALARIMIZ
 
Pe-Ba Fifa 2 Star Sertifika
Detay Arrow
SUNİ - SENTETİK ÇİM
Arrow Suni Çim Nedir?
Arrow Neden Suni Çim?
Arrow Suni Çim ve Sakatlıklar
Arrow Sentetik Halı Saha
Arrow Suni Çim ve Spor
Arrow Sentetik Çim ve Doğal Çim
Arrow Halı Saha Ebatları
Arrow Tenis Kort Ebatları
Arrow Tenis Kort Ölçüleri
Arrow Futbol Saha Ölçüleri
Arrow Halı Saha Maliyet
Arrow Kapalı Halı Saha
Arrow Açık Halı Saha
Arrow Tenis Kortları
Arrow Dekoratif Suni Çim
Üstü Açık Halı Saha
 
Ölçüleri belirlenmiş olan halı saha zemininin müşteri tarafından düzenlenmesi yapılarak sıkıştırılmış olarak teslim alınacaktır.çevre hatılları yapıldıktan sonra zemin dolguları yapılarak silindirle sıkıştırılması yapılacaktır. çevre hatıllarının içerisine su tahliyesi için pimaş ve çelik dikmeler için 3mt ara ile kılavuz boruları konulacaktır. Saha çevresine 6 mt yüksekliğinde dikme borular dikilerek bunlara 3,5 mm 50 göz fens teli çekilecektir.Sahanın komple aydınlatma tesisatı çekilerek ana panoya bağlanacaktır.Sahanın üzerine topun dışarı çıkmasını önlemek amacı ile üst kapatma ağı gerilecektir.Saha zeminine suni çim halı kaplaması yapılarak saha futbol oynamaya müsait bir şekilde teslim edilecektir.

KULLANILACAK MALZEMELER

Hatıl Betonu: Zemin etüdü yapılan saha çevresine 30 / 50 cm ebatlarında donatılı C20 hazır beton yapılarak kılavuz papuçları yerleştirilecektir.

Demir aksamı: Metal iskeleti oluşturan borular 3''- 2,5 -  1,5 Borulardan ve 40 lık köşebentlerden meydana gelmektedir.

Zemin Dolgusu:
Havuz içerisine alınmış alan içerisine 15cm 4 numaralı mıcır ve 10 cm 1 numaralı mıcır dolgusu yapılarak kot ayarları yapılıp,mastarlanarak sıkıştırılacaktır.

Fens teli: 3,5 mm  50 x 50 göz aralıklı içi galvanizli pvc fens teli 6 mt yüksekliğinde olacaktır.Fens teli bağlama teli ve çelik gergi halatı ile desteklenecektir.

Ağ: Saha üzerine 77 numara 15x15 göz aralıklı paraşüt ipinden güneşe ve her türlü doğa şartlarına dayanıklı,el örmesi ağ kullanılacaktır.

Aydınlatma: Aydınlatma sisteminde sahanın büyüklüğüne göre 400 wat (nizami futbol sahalarında 1000 wat) metal Halide projektör, 1 adet aydınlatma panosu ve topraklaması yapılacaktır.

Zemin Kaplaması: Kot ayarları yapılmış zemin üzerine jeotekstil keçe kumaş serilerek üzerine suni çim halı serilecek,halının ek yerleri ve çizgileri ( kale arkası ve taç çizgileri özel dokumalı ) helmetin bezi ve çift kompenatlı yapıştırıcılar yardımı ile yapıştırılacaktır.Halı içerisine silis kuru kum dolgusu ve üzerine sbr granül kauçuk dolgusu homojen bir şekilde yapılarak saha futbol oynamaya müsait bir şekilde teslim edilecektir.Halılarımız, Sanayi Bakanlığı onaylı ve garantilidir.
 
 
  HAKAN ŞÜKÜR STADI  
HAKAN ŞÜKÜR STADI
 
  HASAN DOGAN STADI  
HASAN DOĞAN STADI
 
  TURGUT ÖZAL STADI  
TURGUT ÖZAL STADI
 
  FB DEREAĞZI TESİSLERİ  
FB DEREAĞZI TESİSLERİ
 
  JOUPPİLAVUORİ STADI  
JOUPPİLAVUORİ STADI
Copyright 2009 © PE-BA GRASS. All rights reserved.